BEWIT- Esenciální oleje,které vás mohou uklidnit, pomoci vyrovnat vaše pocity nebo vás naopak povzbudit a dodat pocit energie a vitality.

pokračování  .......... 
Dnes se nám možná zdá, že jejich úkolem je především zvyšovat náš estetický požitek. Naši předkové už od starověku však dobře věděli, že vonné esence mají účinky, které nás mohou v hloubce naší duše ovlivňovat a proměňovat.
Již delší dobu používám tyto etérické oleje jak v difuzéru, tak i jako parfém. Do Jobobového oleje dám několik kapek např. Winner - vítěz, kterým podpořím svou vůli a životní sílu :-)
na což je určena lahvička.

Více informací a možnost objednávky ZDE


 
Antistres

Antistres

Difuzér + 33

Difuzér + 33

1481722353-GX-diffuser-portable-LED-300ml-aroma-bloom.jpg-220x220.jpg
Green World - tradiční čínská medicína
Zajímavé stránky s produktami tradiční čínské medicíny (TČM) jsem objevila před rokem a vzhledem k tomu, že s nimi mám výborné zkušenosti předávám svou zkušenost i Vám . Velice mi pomohl Antilipidový čaj (a nejen ten ) a pomáhá stále :-) jak pročištění cév, srovnání tlaku, kožní problémy no má spoustu využití. Nyní jsem vyzkoušela i výrobky z turmalínu :-). Především masážní turmalínové ponožky, které vám dokáží rozproudit energii ( meridiány) a srovnává jing a jang v těle a další a další ....
Nebudu zde uvádět podrobnosti, co vše toto zboží dokáže, ale je zde odkaz na webové stránky Green Worldu, kde najdete celý sortiment a veškeré informace. 

Pokud vás bude zajímat více informací nebo bude chtít zboží objednat pište nebo volejte :-) 


 
Turmalínové rukavice
Turmalínové rukavice
tur.ponož..jpg
tur.šátek.jpg
masážní%20hlavice.jpg
Missiva spol.s.r.o.
Celestina.jpg

V tomto článku bych Vám ráda představila ekologické přípravky, které používám také již několik let a tím šetřím jak přírodu, tak i svou peněženku. Jedná se o firmu MISSIVA, spol. s r.o., která se zabývá vývojem, prodejem a distribucí produktů každodenní spotřeby, přátelských k lidem a přírodě, sloužících k udržování čistoty a zdraví lidského těla a obydlí. 

V mé domácnosti používám především CELESTINU na mytí nádobí, tak i prášek do myčky s oplachem. Další výrobek, který využívám je MEDIUM - vynikající, vysoce koncentrovaný, pěnivý přípravek na sanitární zařízení – toalety, pisoáry, sprchové kouty, obklady, dlaždice, bytová jádra atd. Samozřejmě nechybí ani SNĚHURKA - osvěžující a chladící gel na unavená či bolavá místa nohou, rukou a podobně, který se rychle vstřebává a nezanechává lepkavý pocit a její použití je široké. Dalším zajímavým výrobkem je VITATONIC - vitamínový nápoj přispívající k normálnímu metabolismu homocysteinu , ten jsem před lety doporučila své známé, která nemohla otěhotnět. A i díky tomuto přípravku má dnes už 5 letého syna . A pokud mi schází energie ráda si dám přípravek ENERGOTON - koncentrovaný tekutý posilující nápoj s bylinnými extrakty. Mohla bych pokračovat dále ve výčtu přípravků, které se hodí do každé domácnosti a tím šetří i naši přírodu, ale myslím, že nejlepší bude když se sami podíváte co všechno tato česká firma s dlouholetou tradicí nabízí.

Tyto výrobky je možné zakoupit ve zdravé výživě JITŘENKA v Příbrami a pokud nebudou objednají se :-)  


Celý sortiment firmy Missiva si prohlédněte   ZDE 

DXN
black-coffee_small.jpg
Zdravá káva. Pít kávu a cítit se lépe ?
Když jsem zahledla na jedné výstavě tuto upoutávku, hned jsem se zastavila a zjistila o co jde. Vzhledem k tomu, že kávu tj. klasického turka mám ráda, rozhodla jsem se jí vyzkoušet. Velice mne překvapila vůně i chuť a hned jsem si ji zakoupila. Později jsem hledala veškeré informace o kávě s ganodermou ( houba lesklokorka) a  nestačila jsem se divit, jak  pití kávy podpořím své zdraví J.  
Bohužel klasická káva náš organismus dehydratuje a vyplavuje z těla vápník a další důležité minerály. Zatěžuje naše srdce a především silně překyseluje náš organismus, čímž přispívá k rychlejšímu strárnutí našeho těla a také k většímu nebezpečí vzniku nejrůznějších civilizačních chorob. 

Kávu s ganodermou lze zakoupit ve zdravé výživě JITŘENKA v Příbrami. 

Více informací na mém webu o DXN kávě  a dalších produktech
 
ŠUNGIT - kámen zdraví
IMAG2037.jpg
Před 5 lety jsem si chtěla pořídit čističku vody, ale naštěstí jsem narazila  na přírodní filtr -  kámen šungit. Je mnohem levnější a věřím,že i voda je lepší a kámen se dá použít sám o sobě. Obsahuje přírodní fullereny – molekulární forma uhlíku. A uhlík, jak známo, je základ života na Zemi. Kameny vydrží čistit vodu cca 1 rok, kdy se pravidelně čistí a nabíjí na slunci a poté stačí zakoupit nový a použité šungity dát do hlíny např. ke kytičkám :-) .
Šungit – dezinfikuje a čistí vodu – obohacuje vodu stopovými prvky – mění její energeticko-informační strukturu – nabíjí ji a aktivuje – absorbuje a odstraňuje z vody těžké kovy – železité přísady – organické sloučeniny – mikroby – zlepšuje mikroklima – harmonizuje prostředí – má léčivé a hojivé učinky – dodává energii a sílu -  v kosmetice má také své místo


Vzhledem k tomu, že s ním mám své vlastní zkušenosti, vřele doporučuji jistě ušetříte :-), když si nebudete kupovat balenou vodu a ještě budete zdravější.
Jedna zkušenost klientky, která byla na měření těžkých kovů v těle, hodnota byla 3  a po pití šungitové vody po ½ roce hodnota klesla na 2 :-) 

Kámen Šungit je možno zakoupit ve zdravé výživě JITŘENKA v Příbrami. 


Více informací např. zde www.sungit.cz
Depolar
IMAG2033.jpg
IMAG2028.jpg
DEPOLAR M.K.  -  depolarizátor, neboli odrušovač patogenních zón, ten mám doma zapojený neustále již několik let a nyní k němu přibyl další výrobek p. K. Sylvara  přístroj DEPOLAR V.K., který zesiluje účinnost depolarizátoru. Působí účinně na psychosomatiku lidí v prostoru, eliminuje negativní vliv duší zemřelých a negativní myšlenkové útoky. V prostoru vše rozsvěcuje a přetváří na světlo a vše prosluňuje. Samozřejmě ho také mám v bytě zapojený a pokud někdo přijde rozladěný po 1/2 hodince je již v klidu, proto ho mohu i Vám zde představit a doporučit na základě vlastních zkušeností :-)

Pokud bude mít nějaký dotaz nebo zájem o zakoupení Depolaru je možné přes tyto stránky :-) stačí napsat    zde - KONTAKT
 
Jedna zkušenost : paní Jana měla hlučné sousedy v pražském bytě, hlavně pán domácnoti  již od rána křičel dosti nevybíravými slovy a Janu to i vzbudilo neboť to bylo, jako kdyby stál u její postele. Dnešní byty bohužel odhlučněné nejsou :-). Depolarizátor již používala delší dobu, tak si přikoupila přístroj DEPOLAR V.K.  Po pár dnech Jana již slyšela pána křik jen zdáli a od té doby má doma klid. Došlo k tomu, že pán se odstěhoval do jiného pokoje dál od DEPOLARU :-). Souseda negativní energie nesnesla vyzařování pozitivní energie toho přístroje. Tím to způsobem je možné eliminovat negace, jak v kancelářích, prodejnách či restauracích.
Více informací
  DEPOLAR
Orgonit
IMAG2038.jpg
Ten používám také již několik let, jak vystavený na stole v obývacím pokoji, tak v ložnici i v kaslíku v autě  :-)
Orgonit – neutralizuje negativní působení elektromagnetickho záření veškeré elektroniky – venkovních vysílačů – wi-fi – zmírňuje působení patogenních zón – zlepšuje a uklidňuje "atmosféru " – emoce a nálady doma i stresy.
Více podrobných informací  najdete na netu jistě dost :-)
Další zajímavosti budu postupně doplňovat :-)

NAHORU

 
ceport3 – kopie.png
Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne.......
Více ZDE

 


 
Byl přidán do rubriky ZBOŽÍ nový příspěvek, který se týká tradiční čínské medicíny. Díky drahokamenu- TURMALÍN z kterého je zvláštní technologií vytvořeno turmalínové vlákno a tím je možné v celé šíři využít vynikající vlastnosti tohoto kamene do zboží např. ponožky, šála, potítka atd.

Chcete šetřit přírodu? Je to jednoduché začněte tím, že budete používat v domácnosti ekologické přípravky :-) ......

12.8.2015

V této rubrice nejdete zajímavé zboží, které možná už používáte stejně jako já :-). A nyní nově zdravá kává. Ještě neznáte zdravou kávu s ganedermou od fimy DXN? 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one