Zde je jen několik knih, které jsou v mé knihovně a pomohly mi najít cestu :-).
V této rubrice najdete různé výrobky s kterými mám vynikající zkušenosti
proto také vřele doporučuji :-)
O MNĚ
 
Naše – SEBEDŮVĚRA – ovlivňuje naše – EMOCE – a ty mají vliv na naše – MYŠLENÍ – následně – JEDNÁNÍ – a jistě mi dáte za pravdu, že z negativních emocí nic dobrého nevzejde J)))))
 
Život není o tom, kolikrát padneš na kolena, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál.
 
Hledat smysl života jsem začala  vcelku brzy  a mým hlavním učitelem byl život, jen chvíli trvalo se probudit  :-).    Má první kniha byla Miluj svůj život před 15 lety, kterou mi půjčila kamarádka. Během jednoho dne jsem jí přečetla a šla si jí koupit  a tím to všechno začalo. Další knihy o hledání smyslu života jsem  přečetla a dávala ihned do praxe, ale jen pokud jsem cítila, že je to to pravé, však to znáte „ kdo hledá najde „. Díky tomu  jsem si ověřila, jak to funguje. Celou tu dobu jsem žila a uvědomovala si   co se děje a prohlubovala dál své schopnosti  (numerologii , výklad karet, kyvadlo , reiki, shambala). Začala jsem si uvědomovat  o co v životě jde a to hlavně žít poctivě, vědomě a radovat se ze života i když okolnosti nejsou zrovna příznivé :-) . Neviním nikoho  za to, co jsem v životě musela rozmotat, ale poučit se a zjistit, co mi tím vesmír chce ukázat a poučit se ze svých chyb. Prošla jsem si přešlapy a úspěchy a vždy se zase zvedla a šla dál životem s úsměvem. Před 8 lety jsem si otevřela kamenný (pak i internetový) obchůdek Svět naděje, kde byla k dostání jak duchovní literatura, karty, kyvadla, kameny, křišťálové koule, tak i vždy dobrá rada do života . Po 3 letech jsem obchůdek zavřela  a hledala dál a uvědomila jsem si, že je důležité  najít sama sebe.  Což je přesně to –  “Pokud chcete něco změnit – začněte u sebe “ . Cestou životem jsem rozšířila vědomí o  ho´oponono, lečebný kód, radikální odpuštění a absolvovala Šamanskou cestu. Nakonec jsem se rozhodla své znalosti prohloubit na profesionální úrovni a absolvovala  v Institutu energetické psychologie  Z.Katayama rekvalifikaci Kouč – osobního rozvoje a získala  Certifikát  terapeut energetické psychologie & EFT. Metoda EFT  mne opravdu zaujala svou rozmanitostí řešení různých aspektů našeho života. A hlavně nás dokáže   zbavit našich chybných přesvědčení, které jsem v dětství uložili do našeho podvědomí a tím i  negativních emocí, které nám řídí život a  brání ho prožívat  s radostí. Při terapii je možné využít  hypnozu a NLP a tím lze dojít k sobě mnohem dříve. Dále pokračuji  v prohlubování svých znalostí  v  kvantovém únášení  , které nyní  zapojuji  do své praxe.
 
Těší mne pracovat s lidmi a nasměrovat je tam, kam opravdu chtějí jít a to vždy s nadhledem, volností a s  humorem  :-).  
ceport3 – kopie.png
hypnotyk_001.gif
IMAG2366_1.jpg
hypnotyk_001.gif
Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne.......
Více ZDE

 


 
Byl přidán do rubriky ZBOŽÍ nový příspěvek, který se týká tradiční čínské medicíny. Díky drahokamenu- TURMALÍN z kterého je zvláštní technologií vytvořeno turmalínové vlákno a tím je možné v celé šíři využít vynikající vlastnosti tohoto kamene do zboží např. ponožky, šála, potítka atd.

Chcete šetřit přírodu? Je to jednoduché začněte tím, že budete používat v domácnosti ekologické přípravky :-) ......

12.8.2015

V této rubrice nejdete zajímavé zboží, které možná už používáte stejně jako já :-). A nyní nově zdravá kává. Ještě neznáte zdravou kávu s ganedermou od fimy DXN? 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one