Návštěvní kniha

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9242"
Milá Ivo,
chci ti od srdce poděkovat,
když jsem čistila skleničky, tak jedna sklenička od vína mi v ruce praskla a střep nožičky mi zajel do ruky, rychle jsem se přepravila do nemocnice, protože mi rána stále krvácela, tam mi ránu zašili. A hned jsem ti volala a s pláčem ti sdělila, co se mi stalo a jestli mi dokáže pomoc, protože mám obavy, že se nevyspím bolestí, jak v ráně cuká a noc bude dlouhá. Chci ti poděkovat, protože po vyťukání všech emocí, strachů co úraz způsobil (nebo spíš co způsobilo, že jsem si úraz vytvořila) a všeho co vyplulo, se vyťukalo a vyčistilo. Odcházela jsem od tebe v klidu a s úsměvem, v noci jsem se vyspala a poraněná ruka byla úplně v klidu. Rychle se zahojila, že do týdne jsem cítila, jak stehy chtějí ven, a pan doktor byl překvapen, jak se to rychle uzdravilo. Moc ti děkuji, že jsi a že mi doprovázíš na mé cestě a hned když objevím nějaký můj strach, emoci, která mi svírá žaludek, nebo tělo mohu za tebou přijít a vyťukat a vše uvolnit a nechat odplout nebo rozpustit a odpustit. Odměnou mi je, že se cítím skvěle a mám čistou hlavu, snáz si dokážu uhlídat myšlenky a dokážu si tvořit a řídit svůj svět a nebýt snadnou objetí manipulace a hlavně dokážu uvolněně komunikovat se zákazníky a přáteli , bez předsudků a domněnek.
Moc ti děkuji a děkuji tobě i celé tvé metodě, tvé intuici a lásce. A děkuji i této době, že jsou dnes možnosti a cesty, které nám mohou pomoci pochopit naší životní cestu a lidem jako jsi ty, aby nás na ní učili jak žít šťastný a spokojený život.
Děkuji s láskou Libuše Pazderníková.
O této metodě jsem slyšela tak když mi jednou hodně začala bolet noha že jsem sotva chodila vyhledávání jsem v Příbrami kdo se tím zabývat našla jsem paní Ivu.Po jedné schůzce bylo vše v pořádku bolest nohy přešla a vše bez léků . Od té doby jsme řešily i jiné problémy mého sebevědomí a vždy to moc pomohlo Tímto dekuju
Zajímala by mě cena terapie?Moc děkuji.
Dobrý večer, cena je uvedena v rubrice Kontakt. :-)
Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne.......
Více ZDE

 


 
Byl přidán do rubriky ZBOŽÍ nový příspěvek, který se týká tradiční čínské medicíny. Díky drahokamenu- TURMALÍN z kterého je zvláštní technologií vytvořeno turmalínové vlákno a tím je možné v celé šíři využít vynikající vlastnosti tohoto kamene do zboží např. ponožky, šála, potítka atd.

Chcete šetřit přírodu? Je to jednoduché začněte tím, že budete používat v domácnosti ekologické přípravky :-) ......

12.8.2015

V této rubrice nejdete zajímavé zboží, které možná už používáte stejně jako já :-). A nyní nově zdravá kává. Ještě neznáte zdravou kávu s ganedermou od fimy DXN? 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one