Rubriky

REFERENCE
O této metodě jsem slyšela tak když mi jednou hodně začala bolet noha že jsem sotva chodila vyhledávání jsem v Příbrami kdo se tím zabývat našla jsem paní Ivu.Po jedné schůzce bylo vše v pořádku bolest nohy přešla a vše bez léků . Od té doby jsme řešily i jiné problémy mého sebevědomí a vždy to moc pomohlo Tímto dekuju. Blanka Ryšavá
Energetická psychologie & EFT

 
Součást  této nové vědecké oblasti je právě metoda EFTpoklepávání.  Jedná se o řešení psychických i fyzických problémů poklepáváním na akupunkturní body meridiánů (energetické dráhy těla), které se občas říká „ akupunktura bez jehel „. Tato metoda, ale s jehlami  byla známá již před 5 000 lety.
U většiny lidí bývají stresové reakce vyvolány negativními vzpomínkami, jež mají kořeny v minulých traumatech v jiných případech je přijali v dětství. Věčně se opakující reakce nás vyčerpávají,  takže jsme náchylní k nemocem, máme nadváhu, jsme vystresovaní a nedokážeme se radovat ze života.
Po
mocí metody EFT je možné přeprogramovat mozek a tělo, aby jednaly a reagovaly úplně jinak. Poklepávání dokáže zastavit stresovou reakci. A pokud si při poklepávání vybavíte nějaký nepříjemný zážitek např. z dětství, deaktivujete v mysli tyto představy a již Vás nebudou negativně ovlivňovat. Většina  i fyzických bolestí lze odbourat díky EFT neboť většinou za  touto bolestí leží emoce a díky poklepávání se energetický blok v těle rozpustí a bolest odejde.

 
Hypnoza

 
Hypnoterapie je založena na myšlence, že duševní procesy působí přímo na tělesné funkce. Hypnóza je elementární forma biologické komunikace, která probíhá na základě uvolnění tělesných biochemických přenašečů. Literatura předkládá dostatek důkazů, že metody postavené na vzájemných rekcích těla a ducha, je hypnoterapie.

 
 

NLP - Neuro-lingvistické programování
 
NLP nabízí nový pohled na komunikaci i na možnosti změny rozvoje člověka. Umožňuje popsat a hlavně změnit způsoby, jak se lidé učí, mění a vyvíjejí. Jde o pohled velmi precizní, přesný a zároveň pragmatický zaměřený. NLP nabízí určité praktické nástroje, metody a také návody a způsob, jak je používat. Nabízí možnosti, jak zlepšit naši komunikaci s partnerem, určitou skupinou, popřípadě se sebou samým. Pomáhá nám při řešení problémů nebo dosahování našich cílů.
Nyní máte  představu, jak funguje energetická psychologie a EFT, hypnóza i NLP a je nyní na Vás, zda tuto metodu  budete chtít využít  na Vaše  fyzické, tak psychické bloky.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9716"
Milá Ivo,
chci ti od srdce poděkovat,
když jsem čistila skleničky, tak jedna sklenička od vína mi v ruce praskla a střep nožičky mi zajel do ruky, rychle jsem se přepravila do nemocnice, protože mi rána stále krvácela, tam mi ránu zašili. A hned jsem ti volala a s pláčem ti sdělila, co se mi stalo a jestli mi dokáže pomoc, protože mám obavy, že se nevyspím bolestí, jak v ráně cuká a noc bude dlouhá. Chci ti poděkovat, protože po vyťukání všech emocí, strachů co úraz způsobil (nebo spíš co způsobilo, že jsem si úraz vytvořila) a všeho co vyplulo, se vyťukalo a vyčistilo. Odcházela jsem od tebe v klidu a s úsměvem, v noci jsem se vyspala a poraněná ruka byla úplně v klidu. Rychle se zahojila, že do týdne jsem cítila, jak stehy chtějí ven, a pan doktor byl překvapen, jak se to rychle uzdravilo. Moc ti děkuji, že jsi a že mi doprovázíš na mé cestě a hned když objevím nějaký můj strach, emoci, která mi svírá žaludek, nebo tělo mohu za tebou přijít a vyťukat a vše uvolnit a nechat odplout nebo rozpustit a odpustit. Odměnou mi je, že se cítím skvěle a mám čistou hlavu, snáz si dokážu uhlídat myšlenky a dokážu si tvořit a řídit svůj svět a nebýt snadnou objetí manipulace a hlavně dokážu uvolněně komunikovat se zákazníky a přáteli , bez předsudků a domněnek.
Moc ti děkuji a děkuji tobě i celé tvé metodě, tvé intuici a lásce. A děkuji i této době, že jsou dnes možnosti a cesty, které nám mohou pomoci pochopit naší životní cestu a lidem jako jsi ty, aby nás na ní učili jak žít šťastný a spokojený život.
Děkuji s láskou Libuše Pazderníková.
O této metodě jsem slyšela tak když mi jednou hodně začala bolet noha že jsem sotva chodila vyhledávání jsem v Příbrami kdo se tím zabývat našla jsem paní Ivu.Po jedné schůzce bylo vše v pořádku bolest nohy přešla a vše bez léků . Od té doby jsme řešily i jiné problémy mého sebevědomí a vždy to moc pomohlo Tímto dekuju
Zajímala by mě cena terapie?Moc děkuji.
Dobrý večer, cena je uvedena v rubrice Kontakt. :-)
Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne.......
Více ZDE

 


 
Byl přidán do rubriky ZBOŽÍ nový příspěvek, který se týká tradiční čínské medicíny. Díky drahokamenu- TURMALÍN z kterého je zvláštní technologií vytvořeno turmalínové vlákno a tím je možné v celé šíři využít vynikající vlastnosti tohoto kamene do zboží např. ponožky, šála, potítka atd.

Chcete šetřit přírodu? Je to jednoduché začněte tím, že budete používat v domácnosti ekologické přípravky :-) ......

12.8.2015

V této rubrice nejdete zajímavé zboží, které možná už používáte stejně jako já :-). A nyní nově zdravá kává. Ještě neznáte zdravou kávu s ganedermou od fimy DXN? 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one