rubrika Zboží

Pro vaši informaci budu do  rubriky ZBOŽÍ vkládat nové zboží, které mne zaujalo a které také používám a jsem s nimi s maximálně  pokojena.
 

Zatím jsou pro Vás připraveny informace o Šungitu, Depolaru a Orgonitu a nyní další nová možnost, jak si zlepšit zdraví :-)  
pít kávu a cítit se lépe.

V rubrice O mně najdete titulek ZBOŽÍ, tam i podrobné informace o DXN kávě s léčivou houbou ganoderma (lesklokorka lesklá). 

Bohužel klasická káva náš organismus dehydratuje a vyplavuje z těla vápník a další důležité minerály. Zatěžuje naše srdce a především silně překyseluje náš organismus, čímž přispívá k rychlejšímu stárnutí našeho těla a také k většímu nebezpečí vzniku nejrůznějších civilizačních chorob.

 

KÁVA S GANODERMOU má lahodnou vůni a chuť. Díky účinkům houby je ZÁSADITÁ, dodává energii DLOUHODOBĚ a pozvolna, tudíž NEZATĚŽUJE SRDCE, naopak ho POSILUJE a NEVYPLAVUJE Z TĚLA ŽIVINY, naopak DODÁVÁ TĚLU MINERÁLY A ANTIOXIDANTY.

Ke kvalitní kávě Arabica, pocházející z Brazílie se přidá extrakt z ganodermy. Tím se vytvoří produkt, který je jedinečný jak chuťově, tak i svým pozitivním účinkem na organismus díky blahodárnému působení houby GANODERMA.

Ganoderma Luciím, čínsky Ling-Zhi (REISHI), česky lesklokorka lesklá, královna léčivých rostlin.

Podle dlouhodobých výzkumů je tato houba nadějí současné medicíny. Čínskými léčiteli je používaná více než 2 000 let jako „kouzelná rostlina“. V Číně a Japonsku je uznávaná jako lék a používá se i v nemocnicích jako podpůrná léčba při léčbě rakoviny a dalších civilizačních nemocí. Současně vědecké výzkumy potvrzují, že složky obsažené v houbě mají pozitivní vliv na zlepšení zdraví, na udržení rovnováhy v organismu a na prodloužení života, a v každém směru pozitivní vliv na zlepšení zdraví, na udržení rovnováhy v organismu a na prodloužení života.

Možná to zní zvláštně, ale ganoderma má dvojí možný účinek – může ZVÝŠIT, ale i SNÍŽIT KREVNÍ TLAK – podle potřeby organismu.

Ganoderma harmonizuje činnost orgánů, zvyšuje jejich přirozenou samoléčící schopnost, posiluje imunitní systém. 

Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne.......
Více ZDE

 


 
Byl přidán do rubriky ZBOŽÍ nový příspěvek, který se týká tradiční čínské medicíny. Díky drahokamenu- TURMALÍN z kterého je zvláštní technologií vytvořeno turmalínové vlákno a tím je možné v celé šíři využít vynikající vlastnosti tohoto kamene do zboží např. ponožky, šála, potítka atd.

Chcete šetřit přírodu? Je to jednoduché začněte tím, že budete používat v domácnosti ekologické přípravky :-) ......

12.8.2015

V této rubrice nejdete zajímavé zboží, které možná už používáte stejně jako já :-). A nyní nově zdravá kává. Ještě neznáte zdravou kávu s ganedermou od fimy DXN? 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one