Ekologické prostředky

Chcete šetřit přírodu? Je to jednoduché začněte tím, že budete používat v domácnosti ekologické přípravky :-) jak na mytí nádobí, praní prádla ….... A pokud vám chybí energie nebo bolí namožené svaly i to lze vyřešit.

V tomto článku bych Vám ráda představila ekologické přípravky, které používám také již několik let a tím šetřím jak přírodu, tak i svou peněženku. Jedná se o firmu MISSIVA, spol. s r.o., která se zabývá vývojem, prodejem a distribucí produktů každodenní spotřeby, přátelských k lidem a přírodě, sloužících k udržování čistoty a zdraví lidského těla a obydlí. V mé domácnosti používám především CELESTINU na mytí nádobí, tak i prášek do myčky s oplachem............... více 

Tyto výrobky je možné zakoupit ve zdravé výživě JITŘENKA v Příbrami a pokud nebudou objednáme :-)
 

 

celes.myč..jpg
1151_premiumv.jpg
5010_vitatonic.jpg
Sada_ Snehurka_chladiva_7001_7002.jpg
Vůně tvoří neoddělitelnou součást našeho života, ať už si to uvědomujeme nebo ne.......
Více ZDE

 


 
Byl přidán do rubriky ZBOŽÍ nový příspěvek, který se týká tradiční čínské medicíny. Díky drahokamenu- TURMALÍN z kterého je zvláštní technologií vytvořeno turmalínové vlákno a tím je možné v celé šíři využít vynikající vlastnosti tohoto kamene do zboží např. ponožky, šála, potítka atd.

Chcete šetřit přírodu? Je to jednoduché začněte tím, že budete používat v domácnosti ekologické přípravky :-) ......

12.8.2015

V této rubrice nejdete zajímavé zboží, které možná už používáte stejně jako já :-). A nyní nově zdravá kává. Ještě neznáte zdravou kávu s ganedermou od fimy DXN? 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one